سدید باف
خانه / پارچه کجراه / بهترین نمایندگی فروش پارچه کجراه

بهترین نمایندگی فروش پارچه کجراه

فروش پارچه کجراه از طریق نمایندگی پارچه کجراه به صورت عدلی، طاقه ای یا متری انجام می گیرد. در گام نخست شاید بسیاری از افراد در مورد این که پارچه کجراه چیست؟ سوالاتی داشته و با این پارچه آشنایی نداشته باشند. پارچه کجراه یا ترگال نوعی پارچه است که به دلیل شکل بافت خاص خود که بر روی پارچه به خوبی مشخص است، عنوان کجراه به آن اطلاق شده است. ترگال نوعی پارچه نخی ضخیم و محکم است که در دو نوع ساده و کجراه تولید می شود و ویژگی های خاص موجود در آن سبب استفاده وسیع از آن در دوخت انواع لباس بیرون و البسه کار شده است.

بهترین نمایندگی فروش پارچه کجراه

بازار خرید و فروش پارچه کجراه در سراسر کشور

بازار خرید و فروش پارچه کجراه در سراسر کشورپارچه نوعی بافته و شبکه ای از نخ هایی است که در عرض و طول هم با عنوان تار و پود بافته می شوند. نوع الیاف به کار رفته در بافت پارچه و خصوصیات فیزیکی آن سبب تولید انواع پارچه شده است.

به این سبب پارچه ها را می توان به انواع:

  • پارچه با الیاف طبیعی مانند پنبه، پشم و …
  • پارچه با الیاف مصنوعی مانند پلی استر
  • پارچه با ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی 

تقسیم بندی نمود. بر این اساس به هر کدام از انواع پارچه نام خاصی اطلاق می شود که تا حدی نشان دهنده کیفیت آن می باشد. 

به طور مثال یکی از انواع پارچه های پر مصرف در سراسر کشور که در رنگ های متنوع در بازار خرید و فروش قابل مشاهده است، پارچه کجراه می باشد.

علت این نامگذاری به شکل بافت خاص پارچه که تشکیل شده از دو تار و یک پود مرتبط می شود و کج بودن خطوط آن به خوبی از روی پارچه قابل مشاهده است.

خریدار پارچه کجراه اصل

خریدار پارچه کجراه اصلپارچه ها به طور کلی منسوجاتی هستند که به کمک روش های مختلف مانند:

  • روش بافت تاری- پودی
  • بافت حلقوی یا کش باف یا قلاب بافی
  • بی بافت
  • گره زدن

تولید می شوند. هر کدام از این روش ها سبب تولید پارچه با کیفیت مختلف و اشکال متنوع می شود که کاربرد آن را در بخش های مختلف توجیه می نماید.

به عنوان نمونه پارچه های کجراه که با نام ترگال نیز در بازار شناخته می شوند، نوعی پارچه نخی کشی و از گروه خانواده تترون می باشند که از ضخامت و استحکام خاصی برخودار بوده و بخش قابل توجهی از خریداران به دلیل خصوصیات مثبت، آن را به صورت طاقه ای تهیه نموده و در تولیدی های لباس برای دوخت انواع لباس کار، لباس فرم مدارس و … به کار می برند.

به این منظور برای تهیه پارچه کجراه اصل، مراجعه به نمایندگی انحصاری پارچه کجراه در نقاط مختلف کشور راهی برای خرید این منسوجات با قیمت مناسب و البته با کیفیت می باشد.

شرکت واردات و صادرات پارچه کجراه در تهران

شرکت واردات و صادرات پارچه کجراه در تهرانوجود انواع پارچه های بافته شده از پشم گوسفند و بز که از گذشتگان بر جای مانده است، گواهی بر پیشینه قوی ایرانیان در زمینه صنعت تولید پارچه می باشد.

در این میان صنعت تولید پارچه نیز مانند دیگر صنایع با ورود بشر به عصر تکنولوژی متحول شد و سبب ایجاد تنوع در این کالای مهم شد.

امروزه صنعت نساجی به یکی از صنایع مهم تبدیل شده است که فعالیت های بسیاری از واحد های تجاری به گونه ای با آن گره خورده است. 

به طور مثال از آن جا ایران هم در زمینه صادرات و هم در مورد واردات پارچه فعالیت دارد، شرکت های تجاری بزرگ در تهران، وارد کننده یا صادر کننده این کالای مهم بوده و هر ساله آمار متفاوتی از تجارت پارچه در اخبار و منابع مختلف منتشر می شود که نشان دهنده فعالیت در این صنعت می باشد.

سایت اعلام قیمت پارچه کجراه

سایت اعلام قیمت پارچه کجراهنوع الیاف پارچه کجراه سبب تقسیم بندی آن به انواع:

  • کجراه کتان
  • کجراه فیلامنت ویسکوز
  • کجراه فلامنت

شده است. هر کدام از اقسام این نوع پارچه ها کاربرد خاصی دارند و موارد نام برده شده از پر مصرف ترین انواع پارچه کجراه می باشد. 

کجراه کتان از پنبه است و ممکن است در آن الیاف مصنوعی نیز به کار برده شده باشد. نوع کجراه فیلامنت نیز الیاف مصنوعی تشکیل شده است.

کجراه کتان به دلیل تشکیل شدن از الیاف طبیعی قیمت بیشتری از دو نوع دیگر دارند. به همین دلیل هر نوع پارچه کجراه با توجه به الیاف تشکیل دهنده اش، قیمت خاصی دارد که بر اساس عرض پارچه متفاوت است و به درصد پنبه به کار رفته در آن بستگی مستقیم دارد.

موارد ذکر شده و از جمله قیمت پارچه کجراه در انواع مختلف از جمله نکاتی است که در سایت های اینترنتی به خوبی قابل مشاهده است.

انواع پارچه کجراه درکاخانه جات تولیدی

انواع پارچه کجراه درکاخانه جات تولیدیکاوش های باستان شناسان و آثار یافت شده از دوران پیش از میلاد نشان دهنده قدمت بافت پارچه در بین ایرانیان بوده است. طبق این تحقیقات ایرانیان از جمله اقوامی بوده اند که در بین هم نوعان خود از پیشتازان این صنعت به شمار می روند.

افزون بر این، وجود انواع دوک و لنگر پارچه بافی نیز نشان دهنده وجود کارگاه های پارچه بافی و نساجی در ایران پهناور بوده است. 

از این رو انواع و اقسام مختلف پارچه مانند تولید پارچه کجراه با ظهور تکنولوژی های جدید در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی تولید و به بازار عرضه شده است.

پخش ارزان ترین مارک پارچه کجراه

پخش ارزان ترین مارک پارچه کجراهپارچه کجراه یکی از تولیدات کارخانجات نساجی است که معمولا هر کارخانه در زمینه تولید پارچه خاصی فعالیت دارد. 

پارچه پس از طی مراحل مختلف تولید در کارخانجات به صورت طاقه ای بسته بندی شده که پس از آن طبق تقاضای بازار روانه فروشگاه های مختلف کشور می شود. 

پس از اتمام مراحل تولید، آخرین مرحله توزیع پارچه کجراه است که توسط شبکه توزیع و پخش شرکت مربوطه انجام می گیرد. روش های زیادی برای پخش برند های مختلف پارچه به کار برده شده که برخی از این روش ها سبب عرضه ارزان ترین مارک پارچه به مشتریان می شود.

فروش پارچه کجراه با قیمت مناسب

فروش پارچه کجراه با قیمت مناسبیکی از موارد متمایز کننده پارچه در زمان فروش میزان متراژ پارچه است. انواع پارچه مانند پارچه کجراه ممکن است به صورت متری، طاقه ای و عدلی به فروش برسند. 

هر یک از این روش ها در بازار فروش به منظور خاصی صورت می گیرد. به عنوان مثال فروش پارچه عدلی که بزرگ ترین واحد دسته بندی پارچه است بیشتر برای تولیدی های لباس و مراکز تهیه پوشاک است.

فروش متری پارچه نیز که متداول ترین روش فروش پارچه در مقادیر جزئی است، با هدف فروش برای مصرف کنندگان نهایی توسط فروشندگان عمده یا جزئی صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

پاسخی بگذارید