سدید باف
خانه / پارچه اسپان باند / خرید آنلاین پارچه اسپان باند از سایت های معتبر

خرید آنلاین پارچه اسپان باند از سایت های معتبر

پارچه های اسپان باند به نوعی از پارچه های بدون بافت گفته می شود که بسیار نازک و سبک بوده و معمولاً از آن برای دوخت لباس های بیمارستانی، پزشکی و به طور کلی لباس های یکبار مصرف استفاده می شود و با توجه به موارد استفاده فراوانی که این محصولات دارند، بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها ترحیج می دهند اقدام به خرید آنلاین پارچه اسپان باند نموده و با خرید آن از سایت های معتبر خیال خود را در مورد کیفیت عالی آن راحت نمایند.

خرید آنلاین پارچه اسپان باند از سایت های معتبر

عرضه پارچه اسپان باند در بازار

عرضه پارچه اسپان باند در بازاراسپان باند معمولاً از جنس پروپلین ساخته می شود و دارای ساختاری بسیار نازک و سبک است و بهترین انتخاب برای دوخت بسیاری از لباس های مخصوص بیماران و پزشکان هستند و همین موضوع سبب شده است که عرضه این پارچه در بازار فروش این محصول از رونق خاصی برخوردار باشد.
پارچه های دیگر معمولاً دارای بافت منظم و هماهنگی هستند، اما در ساختار اسپان باند هیچ گونه بافتی دیده نمی شود و بر خلاف سایر پارچه ها از الیاف نخ تشکیل نمی شود، بلکه در کارخانه به صورت پرسی و بر مبنای نیاز مشتریان تولید می گردد.
برخی از این پارچه ها آب گریز هستند و به هیچ عنوان رطوبتی را به خود جذب نمی کنند و به همین سبب از آن ها برای تولید لباس ها و یا منسوجاتی که باید جلوی رطوبت را بگیرند استفاده می شود.
برخی دیگر از آن ها آب دوست هستند و می توانند هر گونه نم و رطوبتی را به خود جذب نمایند.

بازار فروش انواع پارچه در کشور

بازار فروش انواع پارچه در کشورخوشبختانه در کشورمان کارخانه های معتبری وجود دارند که با استفاده از مواد اولیه عالی و درجه یک، انواع پارچه را تولید می کنند که یکی از بهترین نوع این پارچه ها اسپان باند است که این روزها صنایع بسیاری از آن برای تولید کالاهای خود بهره می برند.
در این قسمت به برخی از این صنایع اشاره می کنیم:

  • صنایع تولید محصولات پزشکی: در صنایع پزشکی از این پارچه برای تولید لباس های یکبار مصرف جراحی و بیمار و همچنین تولید زیر انداز و ملحفه یکبار مصرف استفاده های فراوانی می شود.
  • صنایع تولید محصولات کشاورزی: در گلخانه ها به عنوان پوشش دهنده گل ها و نهال ها و همچنین در مزارع برای پوشش دادن محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • صنعت تی بگ: برای بسته بندی انواع مواد غذایی و به عنوان کاور لباس و تولید کیسه و ساک دستی به کار می رود.

صادرات پارچه اسپان باند به صورت عمده

صادرات پارچه اسپان باند به صورت عمدهدر سال های اخیر شاهد این موضوع هستیم که کشورمان ایران در زمینه تولید پارچه اسپان باند استاندارد با پیشرفت های فراوانی روبرو شده و تولیدات آن به قدری مرغوب و با کیفیت می باشد که مدتی ست شاهد صادرات این پارچه به صورت عمده به بسیاری از کشورهای جهان هستیم؛ شایان ذکر است برخی از محصولاتی که به عنوان پارچه اسپان باند مخصوص در کارخانجات کشورمان تولید شده اند، به صورت آنتی باکتریال هستند و از این ویژگی برخوردار می باشند که هیچ گونه باکتری و آلودگی را به خود جذب نکرده و به این صورت سلامتی پزشکان و بیماران را تضمین می کنند و بهترین انتخاب برای تولید لباس های بیمارستانی به شمار می روند.
به سبب این که محیط های بیمارستانی می توانند ناقل انواع باکتری ها و میکروب ها باشند، بنابراین استفاده از پارچه های اسپان باند که یکبار مصرف هستند، می تواند از نظر بهداشتی تاثیر بسیار زیادی در سلامتی بیماران بگذارد و سلامتی آن ها را تضمین نماید.

تحویل فوری پارچه اسپان باند

تحویل فوری پارچه اسپان باندشایان ذکر است که پارچه های اسپان باند معمولاً به صورت کاملاً ساده تولید می شوند، اما برخی از شرکت ها که دوست دارند رنگ آن ها چیزی به غیر از سفید باشد و یا روی آن طرح خاصی چاپ شود، به شرکت های معتبر ارائه دهنده آن طرح مورد نظر خود را سفارش داده و سپس از آن برای دوخت محصولاتی که مد نظر خویش است استفاده می نمایند.
این پارچه از جمله منسوجاتی است که از جنس پلی پروپلین تهیه می شود و هیچ گونه بافتی درون خود ندارد و وزن آن بسیار سبک بوده و فوق العاده نرم و لطیف است و به گونه طراحی شده که هیچ گونه حساسیتی روی پوست بیماران و پزشکان به وجود نمی آورد و استفاده از آن ها راحت و آسان می باشد.

بهترین مارک پارچه ایرانی و خارجی

بهترین مارک پارچه ایرانی و خارجیبا جستجوی کوتاهی در فضای آنلاین می توان با بهترین مارک پارچه ایرانی و خارجی آشنا شد؛ هر چند که تا سال های گذشته برخی از مشتریان دوست داشتند حتماً از پارچه های خارجی استفاده کنند، چون اعتقاد داشتند آن ها دارای کیفیت بالاتری هستند، اما امروزه شاهد فعالیت کارخانجات و شرکت هایی در ایران هستیم که با استفاده از دانش روز دنیا و فناوری های گسترده، بهترین نوع پارچه ها را تولید کرده و به بازار ارائه می نمایند.
یکی از بهترین نوع آن ها پارچه های اسپان باند است که کاملاً بهداشتی بوده و در عین حال که نازک و سبک هستند، اما برخی از طرح های چند لایه آن ها از استقامت فوق العاده ای برخوردار می باشند.

بورس بهترین مدل پارچه اسپان باند ایران

بورس بهترین مدل پارچه اسپان باند ایراندر بورس بهترین مدل پارچه اسپان باند، می توان انواع این پارچه ها را که تولید شده برندهای مطرح ایرانی هستند پیدا کرده و سپس بر مبنای نیاز خود یک یا چند نمونه از آن ها را خریداری نمود.
اگر بخواهیم به صورت کلی درباره پارچه اسپان باند سخن بگوییم، باید به این موضوع اشاره کنیم که آن ها به نوعی پارچه های یکبار مصرفی هستند که صنایع مختلف از آن ها برای تولید بسیاری از کالاهای خود بهره می گیرند؛ به عنوان مثال شرکت هایی که به تولید جارو برقی مشغول هستند، با استفاده از نوع چند لایه این پارچه، اقدام به دوخت کیسه جارو برقی نموده اند و آن را با کیفیت بالا در دسترس مشتریان خود قرار می دهند.

بروز ترین سایت اعلام قیمت پارچه اسپان باند

بروز ترین سایت اعلام قیمت پارچه اسپان باندسایت اینترنتی ما به عنوان یک فروشگاه معتبر پارچه در فضای آنلاین به فعالیت مشغول است و می توان گفت یکی از بروز ترین سایت ها و شرکت صادراتی پارچه است که مشتریان می توانند از اعلام قیمت پارچه اسپان باند توسط کارشناسان آن برخوردار شده و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
این پارچه ها بسیار نرم و لطیف هستند و هیچ گونه حساسیتی را بر روی پوست کسانی که از آن ها استفاده می کنند به وجود نمی آورند و همین موضوع سبب شده است که پارچه های اسپان باند، در پزشکی مصارف بیشتری داشته باشند و توسط آن تمامی ملزومات مورد نیاز بیماران دوخته شده و در دسترس آن ها قرار می گیرد تا بتوانند در فضایی بهداشتی و با استفاده از لباس، روانداز و ملحفه هایی که از از این جنس ساخته شده اند، به استراحت و ریکاوری پرداخته و دوباره سلامتی خود را به دست آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه اسپان باند با قیمت ارزان

امروزه به دلیل کاربرد بالای منسوجات و پارچه های اسپان بی بافت بازار خرید و فروش پارچه سوزنی اسپان باند یا پارچه های نبافته لایی سوزنی بسیار داغ است که خرید عمده

پاسخی بگذارید