سدید باف
خانه / کجراه / فروش پارچه کجراه به شیوه اینترنتی

فروش پارچه کجراه به شیوه اینترنتی

مجموعه‌ی بازرگانی سدید باف، خدمات بزرگی را در بخش تامین پارچه مورد نیاز بازار، در جهت تولید لباس انجام می‌دهد؛ تولیدی معرف شما، شعبه‌های مختلفی دارد که در زمینه‌ی فروش پارچه کجراه اینترنتی و انواع دیگر پارچه، متناسب با نیاز روز فعالیت می‌کند. زندگی امروزی هر چه بیشتر رو به جلو می‌رویم متوجه می‌شویم بیشتر خرید‌ها و مشاغل به سمت اینترنت کشیده شده است، این مجموعه با ایجاد یک وبگاه اینترنتی ساده، جدید‌ترین طرح‌های تولیدی و متنوع را در اختیار کسانی گذاشته که به بازار پارچه دسترسی ندارند تا بتوانند به صورت غیر حضوری خرید مورد‌ پسند خود را با قیمتی عالی انجام دهند.

فروش پارچه کجراه به شیوه اینترنتی

خرید پارچه کجراه به قیمت تولید

خرید پارچه کجراه به قیمت تولید

درباره پارچه کجراه و مصارف آن چه میدانید؟ پارچه کجراه یکی انواع مختلف پارچه تولید شده در صنعت نساجی است که از نظر بافت در مقایسه با پارچه ساده کاملا متفاوت است، بافت کار شده در پارچه دارای تار‌ و پود موربی شکل می‌باشد که به صورت زیباتری این پارچه طراحی شده است.

پارچه کجراه، یکی از نمونه‌های مختلف تولید‌ شده در صنعت نساجی است که از نظر بافت باپارچه ساده در تفاوت است، بافت کار شده در پارچه دارای تاروپود موربی شکل می‌باشد که به صورت زیباتری این پارچه طراحی شده است. الیاف موجود در این پارچه پلی استر و پنبه می‌باشد که در درصد‌های استاندارد تولید می‌شود، و دارای رنگ بندی متنوع می‌باشد. در هنگام خرید به درصد الیاف بافت پارچه دقت نمایید و با توجه به نوع استفاده، جنس مد نظر خود را خریداری نمایید.

میزان درصد الیاف پنبه به کار رفته هر چه بیشتر باشد، پارچه از مقاومت و کیفیت بیشتری برخوردار است. پارچه کجراه مرغوب توسط کارگاه‌‌ های تولیدی در زمینه تولید لباس کار مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین الیاف پارچه برای این نمونه پوشاک میزان پنبه هفتاد درصد و پلی استر ۳۰درصد می‌باشد و حتی با پنبه نود درصد، متناسب با مشاغل گوناگون که در محیطی با حرارت بالا فعالیت دارند عرضه می‌شود. بیمارستان‌ها و محیط آموزشی برای تهیه‌ی لباس فرم کارکنان، پارچه کجراه را طبق رنگ و الیاف مربوط خریداری می‌کنند.

شرکت تولیدی سدید بافت‌، انواع پارچه را به قیمت تولیدی در جهت تامین پوشاک در اختیار نیروی کار قرار می‌دهد.

فروش پارچه کجراه به صورت عمده

فروش پارچه کجراه به صورت عمده

فروش اینترنتی پارچه، جهت رفاه حال مشتریان توسط این مجموعه امکان پذیر می‌باشد. انواع مدل‌های پارچه کجراه فدک، تترون، ترگال و سایر دیگر از محصولات متنوع می‌باشد که توسط مرکز پخش به صورت عمده در اختیار کارگاه‌های تولید پوشاک قرار می‌گیرد.

یکی از پر‌مصرف ترین پارچه تولید شده در کارگاه نساجی، کجراه می‌باشد که در انواع مختلف از جمله پارچه ضخیم، مانتویی، لباس فرم بیمارستان، مدارس و کار با رنگ‌ بندی‌ گوناگون و الیاف استاندارد تولید می‌شود و به بازار پارچه کجراه با نازلترین قیمت عرضه می‌شود.

نمایندگی پخش و فروش پارچه در سراسر کشور

نمایندگی پخش و فروش پارچه در سراسر کشورمجموعه های بازرگانی پارچه اصفهان، در زمینه‌ی تولید انواع مختلف پارچه به فعالیت مشغول هستند، هدف از رونق صنعت نساجی در سراسر کشور، حمایت از تولید داخلی می‌باشد. شرکت سدید باف یکی دیگر از بزرگترین تولیدکنندگان می‌باشد که دارای شعبه‌ و نمایندگی ها‌ی معتبر پخش است، این مجموعه با در دست داشتن نیروی های با‌ سابقه و کارشناسان مجرب،  با به‌کارگیری پیشرفته ترین دستگاه‌های به روز و صنعتی، محصولات متنوع را با کیفیتی عالی تولید می‌کند و به دست بازار مصرفی می‌رساند. 

صادرات پارچه کجراه به کشور های همسایه

صادرات پارچه کجراه به کشور های همسایه انواع پارچه کجراه در طرح‌های مختلف برای دوخت پوشاک توسط شرکت صادرات پارچه اصفهان، به کشور‌های همسایه از جمله عراق عرضه می‌شود.

حجم زیادی از صادرات کشور،  مربوط به پارچه‌های فرم بیمارستانی و  لباس کار می‌باشدکه از الیاف مرغوب هفتاد درصد پلی استر و سی درصد پنبه  و بالعکس تشکیل می‌شود و در برابر شستشو و حرارت بسیار مقاوم می باشد. شرکت نساجی پارچه‌های ترگال، کجراه، فلامنت، اسپان باند و تترون بیمارستانی در سطحی گسترده با تنوع بیشمار در جهت صادرات تولید می‌کند و به دلیل واردکردن ارز در مرز باعث پیشرفت رونق اقتصادی کشور می‌شود.

انواع پارچه کجراه متری به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و با توجه به درخواست زیاد تولید‌کنندگان پوشاک داخل و خارج از کشور، منسوجات در رقم بالایی تولید می‌شود، شرکت صادراتی پارچه معتبر، برای رفاه حال مشتری، لیست تولیدات خود را با درج قیمت در سایت ثبت نموده و در معرض دید خریدار قرار داده است تا به راحتی سفارش خود را باقیمتی مناسب تهیه نمایند.

بهترین مارک پارچه کجراه در بازار خارجی

بهترین مارک پارچه کجراه در بازار خارجیاصفهان، بزرگترین تامین کننده منسوجات مختلف در ایران است و تولید‌کنندگان زیادی در صنعت نساجی مشغول به کار هستند،  هر کسب و کاری برای شناخته شدن در بازار خارجی، نیاز به تلاش برای برند شدن محصولات خود دارد و لازمه‌ی شناخته شدن جنس تولیدی، کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد.

مجموعه‌ی تولیدی سدید باف، برترین پارچه‌ کجراه را در بهترین مارک در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد زیرا کیفیت خوب، تاثیر زیادی در بازار داخلی و خارجی دارد و مصرف‌کنندگان واقعی را نسبت به خود جلب می‌کند.

معتبر ترین عرضه کننده پارچه کجراه در تهران

معتبر ترین عرضه کننده پارچه کجراه در تهرانجنس پارچه، رنگ، وزن و کیفیت الیاف از مهم‌ترین نکاتی می‌باشد، که در هنگام خرید پارچه، باید به آن توجه ویژه‌ای کرد. منسوجات و الیاف به‌کار رفته در پارچه سه دسته می‌باشد: الیاف طبیعی، الیاف مصنوعی و استفاده همزمان الیاف طبیعی و مصنوعی در بافت پارچه

الیاف طبیعی مانند: پنبه، پشم، چرم، کتان و کنف و…

الیاف مصنوعی: پلی استر، ریون، پشم قطبی، استات و اکریلین

پارچه کجراه تهران به دلیل داشتن کیفیت خوب، خواهان زیادی در کشور‌های همسایه دارد و همین امر زمینه‌ی لازم را برای صادرات ایجاد کرده است.

مجموعه‌ی تولیدی سدید باف، معتبرترین مرکز عرضه کننده پارچه در تهران می‌باشد؛ انواع تولیدات با کیفیت خود را به صورت عمده با قیمتی مناسب به سراسر کشور عرضه می‌کند، جهت اطلاع از قیمت انواع پارچه و نحوه‌ی خرید با مشاور و کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.

وارد کننده بهترین پارچه کجراه خارجی در شمال

وارد کننده بهترین پارچه کجراه خارجی در شمالبا توجه به اینکه سفارش پارچه در ایران زیاد است و تولیدات داخلی جوابگو نیست، سالانه حجم زیادی از پارچه کجراه خارجی برای تهیه لباس کار، لباس بیمارستانی، مدارس، مانتو  وارد ایران می‌شود. این مجموعه با مجهزترین دستگاه ریسندگی و داشتن کارکنان با سابقه زیر نظر کارشناسان مجرب، حجم زیادی از تولیدات داخلی و خارجی را فراهم می‌کند و همین طور وارد‌کننده بهترین پارچه کجراه خارجی در شمال از کشورهای آلمان، ترکیه، چین، پاکستان، کره، ایتالیا و هند می‌باشد تا قادر باشد به حجم زیادی از سفارشات پاسخ بدهد. بخش عمده‌‌ای از پارچه صادر شده به ایران، متعلق به کشور ترکیه می‌باشد. تمامی پارچه‌های وارداتی  از نظر کیفیت مورد بررسی و تایید قرار می‌گیرند، ارزش پارچه از نظر گرماژ تعیین می‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین نوع پارچه کجراه ایران

پارچه کجراه از جمله بهترین پارچه هایی است که برای استفاده در لباس های فرم مدرسه، لباس بیمارستانی و به طور کلی لباس کار شغل های مختلف بسیار مفید می باشد و تنوع ر

پاسخی بگذارید